Apartamenty Malinka w Wiśle

12696899_964579630257197_7588123085790859041_o

Beskidy to coraz popularniejsze miejsce wypadowe – zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Wycieczkowicze, odwiedzający te góry, najczęściej szukają noclegów w Wiśle. Fotka z placu imienia Adama Małysza będzie hitem na twojej tablicy! Apartamenty Malinka powstały według oryginalnego projektu architekta Marcina Suchego. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wypoczynku w gronie rodziny lub przyjaciół.

POLNA ZDRÓJ Wleń

62180_567428689945452_1835697964_n

Polna Zdrój to gospodarstwo ekologiczne położone w malowniczym Wleniu na Dolnym Śląsku. Doskonale powinno być Wam znane z publikacji w Magazynach Smak czy Futu, programów w Kuchni + czy social mediów chłopców z Kwiatów i Miut w Poznaniu. Jeśli potrzebujesz oderwania od szybkiego rytmu miasta i  życia w ciągłym biegu, to miejsce jest dla Ciebie!

 

STODOŁA U JOJO Rzepiska

cropped-rzepiska-1351

Weekend w stodole? Brzmi jak plan! Stodoła u Jojo to nie tylko przestrzeń na zorganizowanie wesela albo konferencji ale też miejsca na wypoczynek. Znajduje się tam sześcioosobowy apartament wypełniony pamiątkami z najróżniejszych zakątków świata. Rzepiska położone są bardzo blisko Białki Tatrzańskiej oraz term Bukowina, także na brak atrakcji nie będziecie narzekać!

WIEJSKA ZAGRODA Mikałaszewo

 

www.ynox.pl

Wiejska Zagroda Podlasie została założona przez Marlenę i Roberta. Warszawiaków zmęczonych zgiełkiem  miasta. Malowniczy domek  położony w sąsiedztwie Białowieskiego Parku Narodowego i miejscowości Białowieża, jest urządzony z dbałością o najmniejsze detale. Dominuje w nim kolor niebieski oraz drewno. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie luksus, a zarazem spragnionych wiejskiego życia (niekoniecznie na stałe, a weekendowo).

CHATA WĘDROWCA Bieszczady

chata1

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Bieszczad. Nie ma osoby która choć raz sobie nie powiedziała ” A gdyby tak wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady?” Dlatego jak w piosence Zbyszka Wodeckiego, rzuć to wszystko co złe i oderwij się! Chata położona jest w Wetlinie przy zejściu z żółtego szlaku z Połoniny Wetlińskiej, a z drugiej strony – przy drodze głównej łączącej Cisną z Ustrzykami Górnymi. Znajduje się w budynku na niewielkim wzniesieniu. Oprócz pięknego wnętrza i widoków, koniecznie musicie spróbować ich kuchni, która tworzona jest z pasją i miłością.

 

PS. Czekamy na Wasze pocztówki i zdjęcia w ubraniach z naszej selekcji!

- Ilość Komentarzy