Arrow2 20d72d22d91e90c5fb9075895e512ec7793f95e93bdf62bc691587eb6e351186

Mustache.pl Yard Sale - pytania i odpowiedzi

 

 1. Jakie są warunki uczestnictwa ?

  W mustache cenimy kreatywność i wysoką jakość. Dlatego każdy, kto z pasją tworzy niepowtarzalne i ciekawe rzeczy, może zostać wystawcą na MUSTACHE YARD SALE.

  Nieważne, czy będzie to T-shirt, czy krzesło. Liczy się pomysł i jakość!

  Aby zostać uczestnikiem targów, należy zarejestrować się na stronie www.mustache.pl/zgloszenie, a następnie przejść selekcję przeprowadzoną przez zespół Mustache. Kryteria, jakim kierować się będzie zespół selekcjonujący, to względy estetyczne oraz unikatowość produktów.

  Rozpatrzenie zgłoszenia - co do zasady - twa do 72h. Ze względu na dużą popularność wydarzenia, okres ten może się przedłużyć. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, każde zgłoszenie zostanie przez nas rozpatrzone.

  Niezależnie od naszej decyzji dostaniesz wiadomość e-mail z informacją o stanie Twojej aplikacji. Każda nasza decyzja skutkuje wysłaniem wiadomości. Jeżeli nie ma jej w Twojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam.

  Uczestnictwo w targach jest bezpłatne dla odwiedzających.

 2. Ile kosztuje udział w targach?

  Biorąc udział w targach, płacisz jedynie za stoisko. Nie pobieramy dodatkowych opłat ani nie stosujemy prowizji za obrót.

  Różne lokalizacje targów oznaczają różne ceny. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem i dobierz stanowisko idealne do Twoich potrzeb.

  Wszystkie stanowiska mają kształt możliwie zbliżony do kwadratu!

  Za dopłatą wypożyczamy również krzesła i stoły:

  •  Krzesło - 20 zł (24,60  zł z VAT),

  •  Stół - 50 zł (61,50 zł z VAT),

  •  Sztender, wieszak - 50 zł (61,50 zł z VAT).

  Nie zapewniamy i nie wykonujemy materiałów promocyjnych dla poszczególnych wystawców.

  Nie pobieramy opłat za własne krzesła, stoły, wieszaki ani materiały promocyjne (bannery, flagi, rollupy). Aranżacja stoisk jest w pełni swobodna, oczywiście o ile nie przeszkadza odwiedzającym oraz innym wystawcom Mustache Yard Sale.

  Stosujemy jedynie ograniczenie wysokości stanowiska do 2,5 m. Zastrzegamy sobie możliwość ingerencji w stanowiska wystawców, jeżeli naruszają one ciąg komunikacyjny lub ład targowy.

  Niedozwolone jest podnajmowanie swojego stoiska lub dzielenie go z wystawcą, który nie przeszedł pomyślnie weryfikacji.

 3. Jak uiścić opłatę za uczestnictwo?

  Opłatę za stanowisko należy uiścić wyłącznie po zalogowaniu się na indywidualne konto na mustache.pl przez systemy Tpay i PayPal do 3 dni od otrzymania akceptacji zgłoszenia. Link do płatności zostanie wysłany w wiadomości e-mail po pozytywnym przejściu weryfikacji.

  Otrzymanie akceptacji oraz uiszczenie opłaty w terminie 3 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia uczestnictwa jest warunkiem koniecznym do wystawienia się na MUSTACHE YARD SALE.

  Po zaksięgowaniu wpłaty zostanie wygenerowana faktura, znajdziesz ją na swoim koncie w mustache.pl. Po zalogowaniu możesz ją samodzielnie pobrać i wydrukować.

  Projektantom z platformy mustache.pl przysługuje automatycznie zniżka 10%.

  Przy zgłoszeniu na więcej niż jedną edycję obowiązuje zniżka 3% na każde kolejne wydarzenie. Tym samym przy zgłoszeniu się na Mustache Yard Sale we wszystkich miastach na raz zyskać można aż 15% żniżki.

 4. Zniżki łączą się!

  Niezależnie od ilości zgłoszonych edycji należy uiścić całość opłaty z góry do 3 dni od akceptacji zgłoszenia.

 5. Co zapewniają organizatorzy?

  Zapewniamy przestrzeń wystawienniczą z dostępem do energii elektrycznej na największych targach młodych twórców w tej części świata. Targi są przez nas szeroko promowane zarówno w mediach tradycyjnych (ulotki, plakaty, outdoor, monitory w komunikacjach miejsckich), jak i partnerskich kanałach social media. Zachęcamy naszych wystawców do aktywnego uczestnictwa w promocji wydarzenia.

  Profil każdego wystawcy zawierający zdjęcie oraz opis marki będzie dostępny na stronie dedykowanej wydarzeniu. Umożliwia to szerokie dotarcie do potencjalnych klientów.

 6. Jak zwiększyć sprzedaż na MUSTACHE YARD SALE?

  Pamiętaj, że nie wszyscy odwiedzający będą przygotowani na płatność gotówką. Warto się przygotować na taką ewentualność.

  Dla naszych wystawców mamy specjalną ofertę na terminale płatnicze.

  Terminal do transakcji bezgotówkowych SUM UP. Aby zakupić terminal w promocyjnej cenie, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://secure.sumup.com/pl-pl/country oraz wpisać kod rabatowy: mustache50

 7. Jak się przygotować i co mnie czeka podczas MUSTACHE YARD SALE?

  Warto mieć ze sobą szereg materiałów promocyjnych, takich jak wizytówki, naklejki, itp. Nie wypada przegapić możliwości pokazania się przed kilkudziesięcioma tysiącami potencjalnych odbiorców.

  Musisz mieć również swój własny wieszak lub inne instalacje do ekspozycji swoich produktów. Jeżeli wiesz, że Twoje produkty wymagają niezwykle dobrego oświetlenia, weź ze sobą dodatkową lampkę.

  Warto pamiętać, że należy zadbać o stosowne wyróżnienie się z tłumu: ciekawa aranżacja stoiska może wpłynąć na zwiększenie sprzedaży, tak samo jak aktywne wychodzenie na przeciw odwiedzającym.

 8. Jak wygląda dzień eventu?

  Wszystkich wystawców zapraszamy do rozstawienia się między 21:00 - 01:00 w piątek (na dzień przed wydarzeniem) oraz między 9:00 - 10:30 w sobotę (w dniu wydarzenia). Miejsca wystawców są przydzielone odgórnie i nie ma możliwości ich zmiany w dniach targowych.

  Czas rozstawienia zależy od Ciebie. Jednakże Twoje stanowisko musi być w pełni gotowe już o 11:00. Jeżeli do tej godziny Twoje stanowisko nie będzie rozstawione, miejsce przepada.

  MUSTACHE YARD SALE to impreza trwająca dwa dni. W noc pomiędzy dniami targowymi zapraszamy na wyjątkowe afterparty – każdy wystawca otrzyma zaproszenie dla siebie i swojego zespołu.

  Targi kończą się w niedzielę o godzinie 19:00. Wtedy też rozpoczyna się demontaż.

  Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować parkingu dla wystawców. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu za darmo na sąsiednich ulicach.

  Wszelkie w pełni precyzyjne informacje otrzymasz drogą mailową na tydzień przed targami. Znajdziesz tam nie tylko szczegółowy godzinowy harmonogram, ale także przydatne informacje dotyczące logistyki.

Sygnet 999682f670c823820469f1dea0791d7b53911f588eacafaa47f5e4b6798d60a6 Mustache.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Blue loader bf858f26b65a5e7f970b8dcc299b009e3144531a9a2dad50a32465ed01f5ca21